از خواب تا مرگ

از خواب تا مرگ
ورود شما به از خواب تا مرگ را خیر مقدم عرض می نماییم.
به دلیل بروز بودن سایت لطفا از سایر صفحات وب هم دیدن نمایید.

تبلیغات هزینه نیست بلکه زمینه سازی برای معرفی وب خود به دیگران و درآمد زایی برای شماست .

نويسندگان
مهسا زراعی
تبلیغاتدر شرکت‌های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟


 

 • در شرکت‌های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟

  در شرکت‌های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟

  کد مطلب: 38500

  تاریخ انتشار : چهارشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۵۷

  همه برای پیدا کردن شغلی خوب به مرکز کاریابی رفته اند.وقتی شنیده اند که با پرداخت پول اندکی می توانند صاحب شغل رویایی شوند لحظه ای درنگ نکرده و پول را به حساب شرکت ریخته اند. اما بعد از یک هفته متوجه شده اند چه کلاه گشادی سرشان رفته است.

  در شرکت‌های کاریابی غیرمجاز چه خبر است؟

  برخی از طعمه‌های شرکت های کاریابی کاغذی از کار خود راضی نیستند و گروهی بیکار هستند. مطرح کردن پیشنهادهای وسوسه‌کننده کار آنهاست. تاسیس شرکت‌های کاریابی پوششی برای کارهای مجرمانه آنها است. عمده این شرکت‌ها زنان را برای رسیدن به اهداف شوم هدف گرفته و برخی نیز با راه‌اندازی دفاتر کاریابی تقلبی به دنبال کلاهبرداری از جویندگان کار هستند.
   
  پیدا کردن کار با 400 هزار تومان
   
  مرد جوانی که در دام بنگاه‌های کاریابی بدون مجوز گرفتار شده است، می‌گوید: با دیدن تبلیغ این بنگاه برای پیدا کردن شغل مورد علاقه‌ام به آنجا رفتم مدیر شرکت پس از پرکردن فرم تقاضای کار، به من اعلام کرد به زودی سر کار مورد علاقه‌ام می‌روم و 400 هزار تومان برای پیدا کردن کار دریافت کرد.
   
  بعد از چند روز که پیگیر شغل درخواستی شدم آنها امروز و فردا می‌کردند، تا این‌که تصمیم به شکایت از مدیر شرکت گرفتم اما به دلیل نداشتن قرارداد به جایی نرسیدم و آنجا بود که فهمیدم شرکت فاقد مجوز بوده و در دام کلاهبرداران گرفتار شده‌ام.
   
  وقتی برای گرفتن پول به آنجا رفتم مدیر شرکت با من درگیر شد و شروع به کتک زدنم کرد. وقتی شکایت کردم متوجه شدم که شخص مدیرعامل آقایان جویای کار را کتک زده و منشی او زنان را با کتک از دفتر بیرون می‌کند. این فرد در مدت کوتاهی از افراد جویای کار و شهرستانی‌ها چند صد میلیون تومان کلاهبرداری کرد. شنیدم می‌گفتند او روزی یک میلیون تومان درآمد خالص داشت اما با این وجود از مادرش نیز به عنوان کارگر نظافتی استفاده می‌کرد
   
  این فرد ادامه داد: در بنگاه‌های کاریابی زنان شهرستانی، اقشار آسیب‌پذیر و حتی افراد تحصیلکرده وجود دارند. وعده و وعید‌های صاحبان این مراکز باعث می‌شود که همه ما فکر کنیم که می‌خواهند شغلی برایمان پیدا کنند در صورتی که آنها فقط به فکر خودشان هستند.
   
  مراکز کاریابی پاتوق زنان آسیب پذیر
   
  زن میانسالی که در دام این کلاهبرداران گرفتار شده بود، ادامه داد: قرار شد وقتی که پول را به حساب این شرکت ریختم با من تماس بگیرند. سه‌ هفته‌ای گذشت و هیچ تماسی با من گرفته نشد. تصمیم گرفتم با شرکت تماس بگیرم. وقتی آنها فهمیدند که من سمج هستم پیشنهاد دادند در دفتر خودشان کار کنم مدیر شرکت مدعی بود قیافه من خوب است به همین دلیل می‌توانم در دفتر آنها مشغول به کار شوم.
   
  وی ادامه داد: ابتدا در شرکت مشغول به کار شدم، اما بعد متوجه شدم پشت این موضوع پیشنهادات عجیب وجود دارد و مردانی که آنجا کار می‌کردند آلوده این موضوع شده بودند. این پیشنهادات اگر چه وسوسه انگیز بود اما با روحیات من سازگار نبود. هنگامی که می‌خواستم شکایت کنم متوجه شدم قراردادی که بسته‌ام به نفع کارفرماست و من حق شکایتی ندارم.
   
  قرارداد یک طرفه
   
  زن جوانی که در دام موسسات فاقد مجوز کاریابی گرفتار شده بود در مورد نحوه کلاهبرداری و سواستفاده از خود گفت: چند ماه قبل همراه دوستم به یک موسسه کاریابی رفتم. برخورد اول آنها بسیار خوب بود و من امیدوار شدم می‌توانم شغل مورد نظرم را پیدا کنم. مدیر شرکت با چرب‌زبانی 400 هزار تومان از من گرفت و با بستن قراردادی قول داد خیلی زود کاری برایم پیدا شود. اما هرچه منتظر شدم کسی با من تماس نگرفت.
   
  این زن ادامه داد: وقتی برای پیگیری به دفتر شرکت رفتم متوجه شدم مدیرعامل از صدها نفر مثل من برای کار پول گرفته و متواری شده است.
   
  40 بار شیشه عوض کردم
   
  مرد میانسالی که خانه‌اش را  در حوالی پیروزی به مرد کلاهبرداری اجاره داده بود نیز گفت: هر روز تعداد زیادی کارگر و افراد جویای کار به جلوی خانه‌ام آمده و اقدام به شکستن شیشه‌ها می‌کنند.
   
  فکر می‌کنم 40 بار شیشه‌های خانه تعویض شده باشد. این فرد با کارگران به گونه‌ای قرارداد می‌بست که نتوانند شکایت کنند. بعد از مدتی متوجه شدم این فرد کلاهبردار است و خانه را از او پس گرفتم.اما هنوز تبعات اجاره دادن خانه به یک شرکت کاریابی را تحمل می کنم.


  فرصت را تبدیل به تهدید کرده اند


  حسینی روان‌شناس در مورد نحوه فعالیت شرکت های کاریابی گفت: موضوع بیکاری و اشتغال از مباحث مهم اقتصادی است و افزایش اشتغال و کاهش بیکاری جزو شاخص‌های پیشرفت شناخته می‌شود. در کشور ما در همین راستا بنگاه‌های کاریابی وجود دارد و برای افزایش اشتغال فعالیت می‌کنند.

  با توجه به این‌که تعداد متقاضیان کار با تعداد شغل موجود همخوانی ندارد تعدادی از افراد اقدام به راه‌اندازی بنگاه‌های کاریابی بدون مجوز کرده‌اند و موضوعی که قرار بود برای جوانان فرصت محسوب شود تبدیل به تهدید شده است. این کارشناس با بیان این‌که افرادی که دارای تخصص و مدرک هستند فکر می‌کردند می‌توانند یک شغل خوب با درآمد بالا به دست بیاورند به این مراکز معرفی و ثبت نام می‌شوند.

  اما شغل مورد نظر خود را پیدا نمی‌کنند و به همین دلیل از گرفتن پول پرداختی به مرکز برای پیدا کردن کار صرف‌نظر کرده و همین امر موجب سواستفاده این مراکز می‌شود.
   
  سوء‌استفاده از زنان
   
  مرضیه فدایی، روان‌شناس با اشاره به سوء‌استفاده از افرادی که دنبال کار هستند، گفت: وظیفه بنگاه‌های کاریابی برقراری ارتباط میان کارفرما و فرد جویای کار است اما وقتی فرد برای کار ثبت نام می‌کند بنگاه شغل هماهنگ با تخصص او را معرفی نمی‌کند‌. بعضی از زنانی که برای پیدا کردن کار به این بنگاه‌ها می‌روند نیز مورد سوء‌استفاده قرار می‌گیرند. گاهی آنها به عنوان کارمند خود موسسه مشغول کار شده و به مرور مورد سوءاستفاده قرار خواهند گرفت.
   
  وی ادامه داد: گاهی مشاهده شده از زنان جویای کار برای ارتکاب جرم استفاده شده و آنها را به راه خلاف می‌کشانند. جالب اینجاست که مدیران این مراکز پس از آن‌که فرد را مورد سوء‌استفاده قرار دادند براحتی عذر آنها را خواسته و سراغ طعمه دیگری می‌روند. مدیران مراکز قرارداد را به گونه‌ای تنظیم می‌کنند که فرد پس از اخراج هیچ حق و حقوقی نداشته باشد.
   
  این روان‌شناس درباره روش‌های مختلف سوءاستفاده از زنان در بنگاه‌های کاریابی گفت: زنان در این مراکز به اماکنی معرفی می‌شوند که از آنها استفاده ابزاری کرده تا فروش کالاهایشان بیشتر شود. مرحله بدتری وجود دارد که این زنان را به مجالس و مهمانی‌هایی معرفی می‌کنند که بعد ممکن است اتفاقاتی تلخ رخ دهد.
   
  به گفته فدایی افرادی که وارد این اماکن می‌شوند متوجه می‌شوند که این بنگاه‌ها وجه قانونی نداشته یا نمی‌توانند کاری که می‌خواهند را برایش فراهم کنند، اما مهارت نه گفتن ندارند حتی قرارداد را بدون خواندن امضا می‌کنند.
   
  به نظر می رسد پلیس و سایر دستگاههای مسئول برای جلوگیری از وقوع بزه در این مراکز باید دست به کار شده و در عملیاتی مانند عملیات شرکت های هرمی، با مراکز کاریابی کاغذی و فاقد مجوز در سطح شهرهای بزرگ برخورد کنند. چرا که در صورت رها بودن این مراکز بدون شک چندی بعد شاهد وقوع جرایم اخلاقی و کلاهبرداری در سطح گسترده خواهیم بود.
  -

  منبع: میزان

  کلمات کلیدی: کاریابی ، کلاهبرداری ، شرکت ، سوء استفاده ، زنان،شرکت‌های کاریابی غیرمجاز

  Share/Save/Bookmark

   


تاريخ : پنجشنبه ۱ مهر ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٤٩ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها :افشانی: پرسپولیس دو صفر برنده می شود - پرسپولیس نیوز


 

 • افشانی: پرسپولیس دو صفر برنده می شود - پرسپولیس نیوز

  به گزارش ” پرسپولیس نیوز ” محسن افشانی اظهار داشت: دیدن دربی از کنار زمین خیلی لذت دارد.

  این دومین دربی است که من از کنار زمین می بینم. دربی قبلی را که بدجور بردیم و این دربی را هم ۲ -۰ خواهیم برد.

  وی در خصوص گل زنان این بازی گفت: طارمی و مسلمان برای پرسپولیس گل زنی می کنند.

   


تاريخ : شنبه ٢٧ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱۱:۱٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها :ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود دارد


 

 • ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود دارد

  ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود دارد برای مبارزه با آفات و بیماری‌ها در بیشتر کشورهای چای‌خیز دنیا از سموم دفع آفات استفاده می‌شود. ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود دارد «احمدتقی شکرگزار» کارشناس پژوهشکده چای، گفت: بیشتر کشورهای چای‌خیز دنیا(سریلانکا، هند، چین، ژاپن، کنیا، ویتنام و….)به خاطر شرایط آب و هوائی و […]

  مجله اینترنتی ایران استایل

  green-tea-weight-loss

  ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود دارد
  برای مبارزه با آفات و بیماری‌ها در بیشتر کشورهای چای‌خیز دنیا از سموم دفع آفات استفاده می‌شود.

  ماده خطرناکی که در چای خارجی وجود داردgreen-tea-weight-loss

  «احمدتقی شکرگزار» کارشناس پژوهشکده چای، گفت: بیشتر کشورهای چای‌خیز دنیا(سریلانکا، هند، چین، ژاپن، کنیا، ویتنام و….)به خاطر شرایط آب و هوائی و برداشت سالیانه تجمعی از آفات و بیماری‌ها در این کشورها شیوع دارد که به‌ناچار برای مبارزه با آن از سموم دفع آفات استفاده می‌شود.

  وی افزود: به‌طور مثال براساس جدیدترین اطلاعات موجود در منابع خارجی در کشور سریلانکا حداقل ۱۰ نوع قارچ‌کش، ۹ نوع حشره‌کش و ۸ نوع علف‌کش مصرف می‌شود که مصرف برخی از آن‌ها با وجود کارآئی خیلی خوب و موثر، مشکل باقی‌مانده این سموم روی برگ سبز و چای خشک است که این مقدار در سریلانکا حدود ۵۵۰ کیلوگرم، در چین حدود ۷۵۰ کیلوگرم و در هند حدود ۶۰۰ کیلوگرم است و البته مصرف این مقدار کود به احتمال قوی براساس آزمون‌های شیمیائی خاک و برگ چای است.

  شکرگزار ادامه داد:اما در ایران سه آفت مهم یعنی کنه، شپشک آردآلود و شته و یک بیماری کلیدی به نام نماتد زخم ریشـه چـای داریم کــه حـداقل در ۱۷ سـال اخیر هیچ گونــه سمی علیه این آفات مصرف نشده است. هـر چند در دهه شصت و هفتاد سازمان چـای کشور سابق اقدام بــه توزیع سموم حشره‌کش رایگان(دیازینون، مالاتیون) و کنه‌کش(اومایت) علیه آفات چای می‌کرد اما از سال ۱۳۷۸ با انجام کارهای تحقیقاتی در پژوهشکده چای مصرف هرگونه سم در باغ‌های چای ممنوع شد.

  کارشناس پژوهشکده چای خاطرنشان کرد: هم‌اکنون برای مبارزه با شپشک آرد آلود چای از کفشدوزک کریپت استفاده می‌شود که قبل از انحلال سازمان چای تا سال ۸۳ این کفشدوزک‌ها در انسکتاریوم‌های ایستگاه‌های تحقیقاتی پژوهشکده چای تولید می‌شد و با نظر کارشناس بصورت رایگان توزیع می‌شد که پس از انحلال سازمان چای اتاقک‌های رشد کفشدوزک‌ها با هماهنگی‌های وزارت جهاد کشاورزی در اختیار بخش خصوصی قرار گرفت تا سوسک‌های تولیدی برای مبارزه بیولوژیک علیه آفات مرکبات، چای و گیاهان زینتی براساس نرخ مصوب سازمان حفظ نباتات در اختیار متقاضیان قرار گیرد.

  وی تصریح کرد:خوشبختانه عملیات خوب به زراعی در ایستگاه‌های تحقیقاتی پژوهشکده چای(به‌طور مثال ایستگاه فشالم) آلودگی به نماتد با کاربرد کودهای آلی و دامی پوسیده به همراه مدیریت درست باغ به زیر سطح زیان اقتصادی رسیده است یعنی علیرغم سموم نماتدکش ثبت شده علیه نماتد زخم ریشه چای اما تاکنون هیچ‌گونه سم نماتدکش در باغ‌های چای ایران مصرف نشده است در حالی که در همین شرایط در کشور سریلانکا از سموم نماتدکش هم استفاده می‌کنند.

  شکرگزار در خصوص مصرف کودهای شیمیائی در سالیان اخیر میزان مصرفی آنها گفت: نسبت به دهه‌های ۶۰ و ۷۰ در هر هکتار حدود ۵۰ درصد کاهش یافته است و چایکاران تشویق شده‌اند که در باغ‌هایشان از کودهای دامی استفاده کنند.

  وی ادامه داد: البته شاید یکی از علل مصرف کم کودهای شیمیائی خصوصاً اوره در باغ‌ها بالا بودن قیمت کودهای شیمیائی هم باشد اما به هر حال چایکاران با همین شرایط راضی بوده وحدود ۴۰۰ کیلوگرم کود شیمیائی در هر هکتار باغ، یعنی ۲۵۰ کیلوگرم اوره، ۱۰۰ کیلوگرم پتاس و ۵۰ کیلوگرم فسفر استفاده می‌کنند.

  در باغ‌های مکانیزه در غرب گیلان علاوه‌بر کودهای شیمیائی موصوف از ریز مغذی‌ها هم بصورت محلول‌پاشی استفاده می‌شود. به هر حال اگر نسبت به سایر کشورهای چای‌خیز دنیا مقایسه‌ای هم داشته باشیم اولاً هیچ گونه سمی در باغ‌های چای ایران مصرف نمی‌شود، ثانیاً مصرف کودهای شیمیائی در حال حاضر بهینه و در حد استاندارد است.

  گردآوری: ایران استایل

   


تاريخ : جمعه ٢٦ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٤٥ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها :عکس های رامبد جوان ، همسرانش و خواهرش پوپک + بیوگرافی و مصاحبه


 

 • عکس های رامبد جوان ، همسرانش و خواهرش پوپک + بیوگرافی و مصاحبه
   

  جمعه 26 شهریور 1395

   


تاريخ : جمعه ٢٦ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٩:٤۱ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها :نکات مفید برای مدیریت کانال تلگرام - جذاب


 

 • نکات مفید برای مدیریت کانال تلگرام - جذاب

  کانال های تلگرام به خوبی جایگاه خودشان را کسب کرده اند، هر کسی به آسانی می تواند برای خودش یک کانال تلگرام داشته باشد و با کنترل و مدیریت آن با سایر افراد به صورت یک طرفه ارتباط بر قرار کند.

  هر کسی به آسانی می تواند برای خودش یک کانال تلگرام داشته باشد و با کنترل و مدیریت آن با سایر افراد به صورت یک طرفه ارتباط بر قرار کند. از همین رو این روز ها در هر فروشگاه و هر کسب و کاری می توان دید که آدرس کانال های تلگرامی به ثبت رسیده و سعی افراد موظف و یا صاحبان مشاغل بر برقراری ارتباط غیر قابل چشم پوشی است.

  برقراری ارتباط موثر با مشتری ها یکی از بزرگترین و مهمترین مواردی است که میتواند به هر صاحب شغلی چه در کسب و کارهای کوچک و چه در کسب و کارهای بزرگ برای دستیابی به فروش و بازار بیشتر کمک شایانی کند، در دنیای رقابت و شلوغ کنونی شما باید طوری با مشتری ارتباط برقرار کنید که همان برخورد اولتان و در لحظات ابتدایی جایگاه مورد نظر در ذهن فرد یا مشتری ثبت کند.

  از ارتباط اول که بگذریم در این مطلب با شما هستیم با امکانی که به شما توانایی ارتباط موثر و بر خط را با مشتریانتان می دهد، آن هم به صورت رایگان!

  کانال های تلگرام به خوبی جایگاه خودشان را کسب کرده اند، هر کسی به آسانی می تواند برای خودش یک کانال تلگرام داشته باشد و با کنترل و مدیریت آن با سایر افراد به صورت یک طرفه ارتباط بر قرار کند. از همین رو این روز ها در هر فروشگاه و هر کسب و کاری می توان دید که آدرس کانال های تلگرامی به ثبت رسیده و سعی افراد موظف و یا صاحبان مشاغل بر برقراری ارتباط غیر قابل چشم پوشی است.

  در ادامه به ذکر نکات و مواردی خواهیم پرداخت که به شما در اداره یک کانال تلگرام موفق کمک خواهد کرد!

  انتخاب نام مناسب برای کانال
  تیتر گویاست و نیازی به تاکید بر این مطلب نیست، اینکه نام کانال شما با بیزینس مورد نظرتان همسو باشد کاملا منطقی است اما پیشنهاد میکنیم اگر اکانتی در سایر شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام دارید سعی کنید نام کانال تلگرام و نام کاربری یا صفحه اینستاگرامتان یکی باشد!

  راه های معرفی کانال
  راه های مختلفی برای معرفی کانال وجود دارد، اگر وبسایت دارید حتما لینکی به صورت لایت باکس و در حین ورود به صفحه اول وبسایت از کانال قرار دهید و کانال تلگرامتان را به افراد و بازدیدکنندگان معرفی کنید (با یک لینک فعال و مستقیم به آدرس کانال)! اگر فقط صفحه اینستاگرام دارید حتما سعی کنید آدرس کانال را در قسمت ببوگرافی قرار دهید و حتما توجه کنید برای گذاشتن لینک کانال در بیوگرافی باید از مخفف Tlgrm.me به جای telegram.me استفاده کنید!
  از دیگر راه هایی که می توانید جذب مخاطب کنید اینکه در کارت ویزیت و یا کاتالوگ ها در کنار آدرس وبسایت سعی کنید آدرس تلگرام را درج کنید، پیشنهاد می کنم از QR Code یا همان بارکد های مربعی استفاده کنید، البته در ابعاد قابل مشاهده توسط دوربین ها!
  از فرصت حضور در نمایشگاه های مرتبط و جلسات و همایش های گروهی به هیچ عنوان غافل نشوید ارائه تخفیف های تلگرامی هم می تواند وسیله و ابزار موثری در جذب محاطب باشد.

  ارائه محتوای مناسب در کانال
  محتوا بخش اصلی و مهمی است که می تواند به آسانی در نگهداری و حتی افزایش فالوئر به شما کمک شایانی کند، متاسفانه باید بگوییم ذائقه کنونی فارسی زبان ها در شبکه های اجتماعی وضعیت مناسبی ندارد، هر چقدر شما محتوایی سطحی تر و یا شاید با مزه تر داشته باشید کاربران بیشتر خوششان می آید!

  هر چیز جایی و هر نکته مکانی دارد!
  سعی کنید کانال شما بر حسب موضوعی که به آن می پردازید پاسخگو باشد، تمامی مشتری ها یا مخاطبان بدانند که زمینه کاری و محتوایی شما چیست و برایشان قابل درک باشد، برای مثال اگر کانالی برای معرفی محصولات مربوط به مصالح ساختمانی دارید دلیلی ندارد که برای جذب مخاطب و فالوئر بیشتر از ارسال جک هم دریغ نکنید! سعی کنید مطالب در زمینه مرتبط با موضوع مورد نظر شما باشد.

  انگیزه ایجاد کنید
  راه های ایجاد انگیزه بستگی شدید به بیزینس و اهداف شما دارد، اگر فروشنده هستید، ارائه تخفیف یا اشانتوین، اگر خدمتی را ارائه می دهید، ارائه محدودیت زمانی برای دریافت تخفیف و … اما راه های ساده تری هم هست، ارسال مطالبی با انرژی مثبت به صورت روزانه، مثلا هر روز را با یک جمله پر انرژی و مثبت آغاز کنید، یا ابتدای هر هفته با ارسال یک پیام مثبت برای مخاطبانتان آرزوی هفته ای خوب داشته باشید! سعی کنید خود را مقید کنید و مثلا جملات هر هفته را راس ساعتی خاص و در روزی خاص ارسال کنید.

  استفاده از هشتگ ها

  هشتگ ها عناصر خوبی هستند که می توانند در دسترسی آسانتر به مطالب توسط کاربران و مخاطبان موثر باشند.

  امضای مطالب

  سعی کنید حتما در انتهای هر پیام آدرس تلگرام را ذکر کنید ، این نکته هم یک شمایل خاص به ارسال های شما می دهد و هم می تواند در صورت فوروارد مطالب شما توسط مخاطبان کاربران جدید را به کانال شما راهنمایی کند!

  از ارسال زیاد بپرهیزید!
  ادمین های کانال ها خیلی اوقات پر انرژی هستند و محتوا های مناسب و خوبی را طی یک بازه کوتاه ارسال می کنند، توجه کنید کاربران مثل شما مدام و در لحظه کانال شما را چک نمی کنند، وقتی هم در اعلان ها می بینند که پیام جدیدی در کانال شما دارند، شاید در شرایط مساعد دو مورد انتهایی را مطالعه کنند. پس سعی کنید ارسال ها را در طول روز کم کرده و تنها بر ارائه محتوای مناسب بپردازید!

  از DESCRIPTION یا توضیحات غافل نشوید
  این قسمت تنها جایی است که می توانید آدرس وبسایت، شماره تماس و … را به صورت همیشگی در دسترس کاربران قرار دهید، سعی کنید ساده ترین راه های ارتباطی و توضیحاتی که به شرایط بیزینس شما ارتباط دارد را خیلی مختصر بنویسید، درج شماره تماس، ارتباط تلگرامی و وبسایت فراموش نشود!

  اضافه کردن اولین افراد!
  در ابتدای مسیر و ایجاد کانال شما می توانید تا ۲۰۰ نفر را خودتان به لیست مخاطبان اضافه کنید، توجه کنید تنها افرادی را که حدس می زنید محتوای شما به آنها ربطی دارد را اضافه کنید، آن هم فقط یک بار! مطمئن باشید با اضافه کردن دو یا چند بار افراد نمی توانید آن ها را وادار به ماندن در کانال و یا Leave ندادن کنید!

  فالوئر کیلویی نخرید!
  خریدن فالوئر های کیلویی خیلی مرسوم است اما توجه کنید که تنها پولتان را دور ریخته اید، اعداد نمایش داده شده در بالایی صفحه تنها نظر ادمین ها را جلب می کند، ادمین ها هم افرادی نیستند که برای شما مخاظب بیشتری جذب کنند، توجه کنید که جلب مخاطب اصلی باید از طریق کاربران و معرفی و فورارد مطالب صورت بگیرد! باز هم باید تاکید کنم که سعی کنید مطالب با محتوای مناسب و به جا نظر افراد را جلب کنید!

  لطفا زیاد ویدئو ارسال نکنید
  تمامی افرادی که از تلگرام استفاده می کنند با موبایل به چک کردن کانال ها می پردازند و از اینترنت همراه استفاده می کنند، ارائه محتوای با حجم سنگین اکثر مواقع بی فایده است و ارسال های متنی شما بازخورد خیلی بیشتری دارد!

  مطالب دیگر کانال ها را کپی نکنید
  ارسال مطالب کانال های دیگر مخاطبان شما را به مرور مطالب آن کانال ها سوق می دهد و کانال شما را یک کپی کار با مطالب تکراری نمایش می دهد. سعی کنید این مورد را به حداقل برسانید و خودتان تا حد امکان تولید کننده محتوا باشید!

  نکته نهایی و آخر
  تلاش کنید، تلاش کنید، تلاش کنید و به صورت مداوم حتی با تعداد کمی فالوئر پیگیر باشد! مطمئن باشید تداوم کار و ارائه محتوای با مضمون مناسب و ارزشمند هم برای جذب مخاطب نیاز به وقت گذاشتن دارد.
  منبع:asriran.com

   


تاريخ : پنجشنبه ٢٥ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٢:۱٤ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : عکس ، جذاب ، نوشته ، تصاویرآلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)


 

 • آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)

  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)

  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)

  تصاویر بازیگران و ستاره های معروف ایران در شبکه های اجتماعی را در زیر می بینید. از واکنش امیرمهدی ژوله به دستگیری اتباع بیگانه تا عکس های بهاره رهنما همگی را در زیر ببینید. 

  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)پریناز ایزدیار : ابد و یک روز در جشن منتقدان هم پیشتاز دریافت جوایز است,,,در سالهاى اخیر سابقه نداشته فیلمى هم در جشنواره فجر، هم جشن خانه سینما و هم جشن منتقدان مورد توجه قرار بگیرد.
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)آرش میراحمدی : مارو بیخیال …. پلو بچسب
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)آزاده نامداری : کعبه یک سنگ نشان است که ره گم نشود…حاجی احرام دگربند وببین یارکجاست…پ.ن.تسلیت به بازماندگان فاجعه ی تلخ منا….
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)الناز حبیبی : محبوب ترین عبادت….آزار نرساندن به دیگران است …
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)الیکا عبدالرزاقی : تولدت مبارک داداشى جونم صدو بیست سالگیت عزیز دلم .این کیک الان مناسبه؟نه مناسبه آخه؟😂😂😂😂😂خودم خریدم کیکو 😅😅😅😅❤️❤️❤️🌺🌺🌺💐💐💐💐💐
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)امیرمهدی ژوله : بنی ادم اعضای یکدیگرند…دقیقا کدام عضو یکدیگرند؟؟؟…همین روزهای شیراز
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)آنا نعمتی : صبح بخیر وروزتان پر از عشق و شادی
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)بنیامین : از فرید عزیز گرفتم تا موتور زیبایى که شایلى جان باهاش غافلگیرم کرد و شدیداً یاد سن هفده هجده ام انداخت # الان کفش دارم # کت دارم # کلاه و ساعت دارم # عطر دارم # تابلوى زیباى خط دارم # ساز الکترونیک کوچک و سفرى دارم # بسیار پیام تبریک دارم # کلى پست زیبا واسه تولدم دارم #

   

  حتى فیش کمک به خیریه اى دارم که از طرف من پرداخت شده ولى من حتى روحم خبر نداشته و این یکى از قشنگ ترین هاش بود # خودم هم واسه خودم پیانو خریدم # بارانا هم قول یه نقاشى خوب داده ولى هنوز خبرى نیست # از همه تون ممنونم # چه اسم تون رو بدونم و چه ندونم دلم و خوشحال کردین # خدا کنه همیشه شاد باشید
  ١۵٠-
  جز تو
  من
  حرف عاشقى
  از کسى
  دلم نمى خواد
  ١۵١- سى و چهار.
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)بهاره رهنما : خانواده کار سینمایی جدید من چشم به توان دو به کارگردانی رحیم بهبودی فر 🤓
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)بهاره رهنما : این بانو “مینو جان غزنوی “است ،افتخارداشتم چند شب پیش افتخار داشتم در شب بزرگداشت صدا در رستوران چنور در خدمتشون باشم ! حرف که میزدن انگار همه رویاهای جوانی من جون گرفته بود و جلوم بود ، همیشه مدیون مهر و هنرشون هستم و براشون بهترین ارزوها رو دارم🙏🏼💐

   

  پی نوشت : خانم مریم شیرزاد و خانم میتو غزنوی رو به اسم اشتباه گرفتم بماند که این دو ملکه صدا در ذهن من شباهت زیادی به هم دارند:)و بعد یک ربع قرن ( بیست و چهار سال) این جایگزینی در ذهن من صورت گرفته بود، به هر روی با پوزش بانو مریم شیرزاد عزیز به جای من صحبت کردند در اولین فیلمم افعی ساخته زنده یاد محمد رضا اعلامی🙏🏼
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)به گزارش پارس ناز بهرام رادان : ممنونم از هموطنان عزیزم در سیدنى، دیشب فوق العاده بود، مثل اکران موفق امریکا. امشب ملبورن و دوشنبه شب در بریزبن و یکشنبه ١٨ سپتامبر در لندن (انگلستان) همراه شما به تماشاى بارکد خواهیم نشست، به امید دیدار
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)پرستو صالحی : با رفقای جانم رفقایی که از بچگی باهاشون بزرگ شدم و شدن خواهر و برادرهام جاتون خالی رفتیم دیدنِ فیلم بی نظیرِ فروشنده با بازی درخشانِ شهاب حسینی و ترانه علیدوستی و قصه و کارگردانی شاهکارِ اصغر فرهادی حتما ببینید رفقا که از دستتون میره 🙏🌹 کسرا جانم جات خیلی خالی بود داداشی🌹❤️
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)پریناز ایزدیار : اسم آهنگ ناخوش از استاد شهیار قنبرى ❣
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)تینا آخوندتبار : دیروز افتتاحیه گالرى جانان جانان خانم تهمینه میلانى❤️😍طراح لباس دوست عزیزم سحر نقى زاده.عکاس نازى خانوم خوش اخلاق😉
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)حسین پاکدل : به اتفاق عاطفه در کنار انسان والا و گرانقدر پرفسور کیوان مزدا
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)حمیدرضا آذرنگ : سال 69، سربازی منطقه ی سومار
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)روناک یونسی : روزتون زیبا👋🏻
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)سام نوری : اکران آى آدم ها…
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)سحر قریشی : ‏مراقب حرف هایى که میزنیم باشیم 🗣👤🗣👤
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)شیلا خداداد : فرزین جانم تولدت مبارک❤️❤️❤️🌹🌹🌹💋💋💋💚💚💚🎂🎂🎂
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)شیلا خداداد و خانواده
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)عباس غزالی در مراسم اکران خصوصی فیلم قیچی
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)علی پروین : ناصر خان روحت شاد
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)علی ضیا : تولدت مبارک رفیق جان
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)علیرضا نیکبخت : الهى دایى دورت بگرده…خوش اومدى به این دنیا عشق روزا خانم🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎉🎁🎁🎉🎁🎉🎉🎉🎉
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)لیلا اوتادی : سریال آرام میگیریم
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)لیندا کیانی : برادر عزیزم شاهرخ و آزاده ى عزیز
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)ماه چهره خلیلی : کارهای خوب همیشه زود تمام میشن … پایان فیلمبرداری نیمکت به کارگردانی خانم فلورا سام
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)مهدی امینی خواه : همین الان یهویی دروازه قرآن شیراز
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)مهدی مقدم : اینم از گریم کار آخرم که ان شاالله و به لطف خدا، میدونم که خوب از آب در میاد.
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)مهناز افشار : دخترای والیبالیستمون خیلی بی‌سر و صدا می‌درخشند…ممنون برای این نتایج عالی در جام باشگاه‌های آسیااین دختران قهرمانان تاریخ‌ساز هستند
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)مونا احمدی : ماه و ستارگان من🌙🌟
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)میترا حجار : امروز در حمایت از پویش سه شنبه های بدون خودرو با دوستان هنرمند حامی محیط زیست، بهزاد خداویسی عزیز و دکتر آخانی گیاه شناس برجسته کشورمان از پارک لاله تا خانه هنرمندان رکاب زدیم 💪
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)نرگس محمدی : عشق عمه بهش گفتم امیر حسین تکون نخور تا برسیم کمربندشو بستم تا مقصد تکون نخورد من فدای تو بشم
  آلبوم داغ عکس بازیگران و هنرمندان مشهور ایرانی (107)نفیسه روشن ‏: پنجشنبه است و دوباره دلم برای پدربزرگی که ندارمش تنگ است.😔
  پنجشنبه است و چقدر جای خالی بعضیها رو زیاد احساس میکنیم
  به رسم کهن، یاد میکنیم از آنها که
  وقتشان و مکانشان از ما جداست..😥
  یاد میکنیم از آنها که دلتنگشان میشویم..😭
  یاد میکنیم از آنها که هنوز دوستشان داریم..😊
  دلمان گرم به خاطره پدرهایی که نیستند، 😔

   

  مادرهایی که رفته اند..😔
  فرزندانی که زودتر ازپدرومادرشان رفته اند…😔
  دلمان گرم به یاد خواهرها و برادرهایی که سفر کردند..🙁
  به یاد آن عشق های بار بسته.. 🙁
  فاتحه ای ره توشه میکنیم.. باشد که پروردگار بیامرزدشان و بیامرزدمان..☺️
  الهی آمین.🙏

   

   

   


تاريخ : دوشنبه ٢٢ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱٢:٥٧ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : بازیگر ، عکس ، زن ، مردتیروئید را با این ترفندها درمان کنید تا گرفتار عمل جراحی نشوید


 

 • تیروئید را با این ترفندها درمان کنید تا گرفتار عمل جراحی نشوید
  تیروئید را با این ترفندها درمان کنید تا گرفتار عمل جراحی نشوید
  بیماری های غده تیروئید امروزه در بسیاری افراد شایع است این عارضه حتی در شمار زیادی از مردم با وجود ابتلا به آن تشخیص داده نشده است.

  تیروئید غده اصلی انرژی و سوخت و ساز بدن است و مکانیزم عملکرد آن پیچیده است چرا که هر سلول در بدن  دارای گیرنده های هورمون تیروئید است.

  مشکلات تیروئیدی می تواند به طور طبیعی با یک رژیم غذایی مناسب، ورزش، استراحت و کاهش استرس درمان شود.

  راه کار عالی برای درمان تیروئید به طور طبیعی:

  1. روغن نارگیل

  روغن نارگیل برخلاف بسیاری  از روغن های پخت و پز در روند تبدیل T4 به T3 خللی وارد نمی کند این امر موجب افزایش سوخت و ساز و کاهش وزن می شود. این روغن همچنین در تقویت و سلامت سیستم ایمنی بدن بسیار تاثیرگذاراست به همین دلیل توصیه می شود که روزانه حداقل یک قاشق از این روغن استفاده شود.

  2.مصرف ویتامین A ، D ،k

  این ویتامین ها برای سلامت و بهبود عملکرد هورمون تیروئید بسیار مهم است. مطالعات اخیر نشان داده که مردمی که مشکلات تیروئید دارند اغلب کمبود این ویتامین در بدنشان دیده می شود.

  3.ورزش

  تمرین برخی از روش های تمدد اعصاب، مانند یوگا، یا تای چی برای تنظیم عملکرد تیروئید به خصوص اگر این مشکل ناشی از افسردگی یا شنیدن خبر بسیار بد بوده باشد بسیار مفید و موثر است.

  4. اجتناب از مصرف گلوتن

   گلوتن باعث ایجاد یک واکنش در سیستم ایمنی بسیاری از مردم است که از آن به عنوان علت تیروئیدیت هاشیموتو (یک بیماری تیروئید خود ایمنی شایع ) یاد می شود.

  5.کره بادام زمینی

  کره بادام زمینی در بهبود مشکلات تیروئیدی در بیماران موثر است.
  -
  باشگاه خبرنگاران

   


تاريخ : شنبه ٢٠ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٥:٢۸ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها :موزیک جدید و بسیار زیبای خواننده ساسی مانکن بنام سلام ، با بهترین کیفیت و متن آهنگ

موزیک و ترانه : ساسی مانکن ، تنظیم : نوید میرزائی

Download New Music Sasy Called Salam Whit Text On Saba-Music

ساسی مانکن سلام

دستگیری
ساسی مانکن در ۷ فروردین ۱۳۸۹ در حالی که برای انجام چند جشن خانگی در کیش به سر می‌برد بازداشت شد. بعضی از منابع علت بازداشت او را حمایت از مهدی کروبی در انتخابات ریاست جمهوری و برخی «رقاصی در بازار کیش»دانستند. در همین باره «گویا نیوز» مطلبی طنز زیر عنوان «ساسی مانکن پشت ویترین اوین» منتشر کرد.

اظهارات سردار رادان دربارهٔ ساسی مانکن
یک هفته پس از دستگیری ساسی مانکن، جانشین فرمانده نیروی انتظامی، سردار رادان در رابطه با دستگیری ساسی مانکن گفت: «پلیس کسی مانند این فرد را که به اصطلاح به دنبال ناهنجاری باشد، حتماً در زمره دستگیری‌های خود قرار می‌دهد» با وجود این، ساسی مانکن در مصاحبه با سایت رپفا دستگیری خود را تنها شایعه‌ای دانست.

توبیخ اریکهٔ ایرانیان به خاطر ساسی مانکن
حضور ساسی مانکن در مراسم افتتاحیهٔ فیلم حرکت اول به دعوت تهیه کنندهٔ این فیلم (مرتضی شایسته)، واکنش معاونت امور سینمایی و سمعی و بصری وزارت ارشاد را در پی داشت. در گزارش روابط عمومی این معاونت با اشاره به حضور «یکی از خوانندگان»، آمده است: «برگزاری هر گونه همایش و جلسه در سینماهای کشور باید با هماهنگی اداره کل نظارت و ارزشیابی و دفتر مجامع سینمایی باشد و این جلسه (مراسم افتتاحیهٔ حرکت اول) بدون هماهنگی و اخذ مجوزهای لازم انجام شده که با سینمای مورد نظر برخورد لازم انجام خواهد گرفت.»سایت تابناک نیز اشاره‌ای به حضور ساسی مانکن در این افتتاحیه داشته است.


تاريخ : پنجشنبه ۱۸ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۱:٠٩ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : ساسی ، ساسی سلام ، سلام ، آهنگشلختگی و بی نظمی را از خود دور کنید


 

 • شلختگی و بی نظمی را از خود دور کنید

  شلختگی و بی نظمی را از خود دور کنید

  شلختگی و بی نظمی را از خود دور کنید 

  شلختگی و بی نظمی از خصوصیت های برخی افراد است که زندگی با ان ها بسیار سخت می باشد چون از نظم بویی نبرده اند. «شلختگی» یک اختلال رفتاری است و گاهی وقت ها غیرارادی. در مورد تعریف شلختگی می گویند که اگر در روند زندگی، فرد در محیط اطراف خود هر چیز را در جای خود قرار ندهد و در انجام وظایف روزمره خود کوتاهی کند، «شلخته» است…

  ● آیا شلختگی و فراموشکاری یکی هستند؟

  عده ای تصور می کنند که شلختگی در اثر فراموشکاری به وجود می آید و تعریفی یکسان برای این دو ارائه می دهند ولی درواقع این طور نیست. در فراموشکاری، فرد انجام کارهای مختلف را فراموش می کند، ولی در شلختگی می داند که باید فلان کار را انجام دهد ولی از انجام آن سر باز می زند

  و آن را به آینده موکول می کند. ممکن است نتیجه فراموشکاری در افراد، گاهی به صورت شلختگی بروز کند ولی این دو مقوله کاملا از هم جدا هستند.

  ● عوامل بروز شلختگی چیست؟

  عوامل متعددی در بروز شلختگی نقش دارند که موارد زیر را می توان از مهم ترین آنها برشمرد:

  ۱) ارث: این رفتار ممکن است به صورت ارثی در افراد وجود داشته باشد و فرد خواه ناخواه به این سمت حرکت می کند.

  ۲) یادگیری: فرد به مرور زمان در حال آموختن است و این آموختن می تواند در جنبه های منفی یا مثبت باشد.

  ۳) مشاهده: مشاهده یکی از عوامل بسیار مؤثر در بروز رفتار در فرد است. وقتی فرد رفتار پدر و مادر خود را مشاهده می کند، کم و بیش از آنها تاثیر می گیرد و خود نیز به آن سمت کشیده می شود. درواقع فرد در این حالت به تجربه و عینی کردن مواردی که مشاهده کرده است، می پردازد.

  ۴) تقویت شدن: این عامل نیز در بروز رفتار بسیار مؤثر است. مثلا اینکه فرد کاری را انجام دهد و اطرافیان جلوی او را نگیرند. اگر رفتارهایی مثل حمام نرفتن، مسواک نزدن و مرتب نکردن وسایل شخصی با ممانعت اطرافیان مواجه نشود، مدام تکرار می شود و به تدریج با تقویت شدن آن، به صورت بخشی از شخصیت فرد درخواهد آمد.

   

  ● ٰراه های برخورد با شلختگی چیست؟

  یکی از مشکلاتی که خانواده های این قبیل افراد با آن روبه رو هستند، این است که نمی دانند بهترین برخورد با افراد شلخته چیست. توصیه زیر می تواند کمک تان کند:

  ۱) برخورد آگاهانه: برای درمان شلختگی بهتر است که فرد روش آگاهانه را انتخاب کند. یعنی در قدم اول خود فرد باید بخواهد که از این وضعیت خلاص شود و آگاهانه سعی در بهبود وضعیت?اش داشته باشد. ثابت شده است که اگر کسی نخواهد، درمان ها و روش های مختلف نتیجه ای نخواهد داد.

  ۲)حداقل انتظار: همسر فرد شلخته در این مرحله باید بداند که باید حداقل رفتار را از همسر خود انتظار داشته باشد و نخواهد تمام کارها از همان ابتدا به نحو مطلوب انجام شوند.

  ۳) کاهش پیام های کلامی: همسر نباید خود در گوشه ای بایستد و فقط با پیام های کلامی فرد را به انجام کارهای مختلف تشویق کند. اینکه ما فقط از کسی بخواهیم که مثلا فلان کار را انجام دهد، نتیجه مطلوبی در پی نخواهد داشت. باید دقت کرد که پیام ها همواره باید با رفتار توأم باشد.

  ۴) همراهی کردن: نباید انتظار داشته باشیم که فرد از همان ابتدا همه کارها را خود به تنهایی انجام دهد. درواقع اگر می توانست این کار را انجام دهد به مداخله درمانی نیاز نبود. اصلا چون فرد با انجام این کارها مشکل داشته به همراهی نیاز دارد.

  ● روش های نادرست برخورد با افراد شلخته چیست؟

  یکی از کارهایی که در برخورد با این افراد باید به شدت از آن اجتناب کرد، استفاده از پیام های کلامی است. زیرا ممکن است تاثیر کاملا عکسی در فرد ایجاد کند. پیام کلامی تند مثلا «تو بازم لباست رو اینجا انداختی»، لحن نامناسب، پرخاشگری، تحقیر، تمسخر و تندی کردن تاثیر بسیار منفی ای در اصلاح رفتار فرد خواهد گذاشت.

  یکی دیگر از مسایلی که باید در برخورد با افراد شلخته از انجام آن اجتناب کرد، «از خود دفاع کردن» است.عبارت هایی مانند «من از صبح تا شب دارم کار می کنم ولی تو…»،  و جملاتی از این دست، تاثیرات منفی فراوانی را خواهند داشت. همسر فردی که دارای رفتار شلختگی است،

  باید به شدت از مقایسه او با دیگر اعضای خانواده اجتناب کند. تهدید برای قطع رابطه و قهر نیز می تواند اصلاح رفتار در فرد را دچار مشکل کند. همراه فرد نباید صبر کند تا رفتار غلطی انجام شود و بعد او را به دلیل آن مواخذه کند.

  ● آیا برای درمان شلختگی، دارودرمانی لازم است؟

  معمولا اگر شدت رفتار و نوع آن قابل کنترل باشد، داروی خاصی توصیه نمی شود. مشاور رفتار درمان اگر این رفتار را در ارتباط با سایر اختلالات مثل افسردگی و کرختی ببیند، ممکن است از دارودرمانی استفاده کند ولی در سایر موارد معمولا نیازی نیست.

  ● مراجعه به مشاور در چه زمانی لازم است؟

  با توجه به اینکه فرد معمولا مشکل خود را نمی پذیرد و با این موضوع کنار نمی آید، پیشنهاد ما مراجعه به مشاور از همان مراحل ابتدایی است. این کار باعث می شود فرد با آگاهی از مشکل رفتاری خود، به صورت آگاهانه با آن برخورد کند و بتواند در مدت کمتری به روال عادی زندگی برگردد.

  افرادی که به مشاور مراجعه نمی کنند، معمولا شلختگی خود را با عناوینی مثل راحت بودن، سخت نگرفتن، خاکی بودن و… توجیه می کنند. معمولا اصلاح رفتار در افرادی که دچار شلختگی هستند ، حدود ۴ تا ۹ ماه زمان نیاز خواهد داشت.

   


تاريخ : دوشنبه ۱٥ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٧:٢٧ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : عکس ، پارس ناز ، تصاویر ، ایراندانلود آهنگ جدید حسین تهی تا ازم دور شدی

موزیک جدید وبسیار زیبای حسین تهی بنام تا ازم دور شدی ، همراه با تکست آهنگ و دو کیفیت عالی و لینک مستقیم

دانلود آهنگ تا ازم دور شدی حسین تهی

یه عطر، یه بالش، یه حرف یه خواهش
یه قلب، گرفته، برس، به دادش
نمیتونم از فکرت درام
پر شده از فکرت شبام
آرزوی همه بودیم ولی
حالا آرزو شده عشقت برام
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد
من بی تو میمیرم، می بینی دلگیرم
باز نمیای پیشم، نمیتونم از فکرت درام
میدونم میدونی، تو هم نمیتونی
بدون من بمونی، نمیتونم از فکرت درام
بعد تو دیگه هیچی خوب نی
همه بدن واسم هیشکی خوب نی
میدونم تو هم پشیمونی
کاش نمیرفتی و کاش میموندی
حالم بده، این دنیا بده
نیستی خونه طوفانیه، عذابم نده
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد
تا میام باز از تو دور شم
صدات می پیچه باز تو گوشم
میبینمت توی آغوشم
نمیتونم از فکرت درام
احساسی که من به تو دارم
همه وجودمو به تو دادم
بدون تو من خرابه حالم
نمیتونم از فکرت درام
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد
تا ازم دور شدی، دستاتم سرد شد
نفسم بند اومد قلبم پر درد شد

متن آهنگ حسین تهی تا ازم دور شدی


تاريخ : شنبه ۱۳ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ٤:٢٤ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : متن آهنگ ، دانلود آهنگ ، حسین تهی ، تا ازم دور شدیDownload New Album Ehsan Khajeh Amiri Called 30 Salegi with Text On Saba-Music

برای حمایت از صاحب اثر آلبوم با کیفیت متوسط ارائه گردید

دانلود آلبوم سی سالگی احسان خواجه امیری

به صورت یک جا : DOWNLOAD

دانلود آلبوم سی سالگی احسان خواجه امیری

به صورت تکی :

01 30 Salegi.mp3
02 Akhar Hamon Shod.mp3
03 Ye Roozi Miad.mp3
04 Jazebeh.mp3
05 Jaddehi Ke Sakhteh Boudam.mp3
06 Bi Tafavot.mp3
07 Nafas.mp3
08 Arezo Kon.mp3
09 Bade To.mp3
10 Kari Kardi.mp3
11 Darde Amigh.mp3

متن آلبوم سی سالگی احسان خواجه امیری

چه چیزی تو عمق چشاته که من
یک نگاه تو رو به یه دنیا نمیدم
که بعد از تماشای چشای تو
از زمینو زمان عاشقانه بریدم
تو با کل رویای من اومدی
تا تو سی سالگی باورم زیرو رو شه
که زیباترین خط شعرای من
از تماشای چشم تو هر شب شروع شه
اومدی تا بره فصل دیوونگی
شدی آرامش کل این زندگی
با تو هر ثانیه عاشقانست برام
آرزوهامو از کی بجز تو بخوام
اومدی تا بره فصل دیوونگی
شدی آرامش کل این زندگی
با تو هر ثانیه عاشقانست برام
آرزوهامو از کی بجز تو بخوام
تکست آهنگ احسان خواجه امیری به نام سی سالگی
دلم از تماشای چشمای تو
یه حسی مثل پرگرفتن گرفت
چشمای تو تا پیش چشم منه
مگه میشه این حالو از من گرفت
تمام وجودمو هر ثانیه
تو دریای فکر تو حل میکنم
نگاه کن واسه اینکه تو با منی
چجوری خدا رو بغل میکنم
اومدی تا بره فصل دیوونگی
شدی آرامش کل این زندگی
با تو هر ثانیه عاشقانست برام
آرزوهامو از کی بجز تو بخوام
اومدی تا بره فصل دیوونگی
شدی آرامش کل این زندگی
با تو هر ثانیه عاشقانست برام
آرزوهامو از کی بجز تو بخوام

دانلود آلبوم سی سالگی


تاريخ : سه‌شنبه ٩ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۸:٠٥ ‎ب.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : دانلود ، سی سالگی ، آلبوم ، احسانایرانی ها رکورد فست‌ فود خوری را شکستند!


 

 • ایرانی ها رکورد فست‌ فود خوری را شکستند!
  میگنا: کوروش جعفریان که عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران است، آمار مصرف بالای فست‌فوددر کشور را اعلام کرد و گفت: «مصرف بالای فست‌فود یکی از عوامل تهدیدکننده سلامت افراد و نشان‌دهنده مصرف میزان بالای غذا در خارج از خانه است. که خود به نوعی ثبت یک رکورد خطرناک است.

  آمارها نشان می‌دهد آمریکایی‌ها ٣٠‌درصد مواد غذایی را خارج از خانه مصرف می‌کنند و این عدد در ایران به ٢٠‌درصد رسیده است، این عدد زنگ خطر است و نشان می‌دهد که مصرف غذای خانگی در کشور به‌شدت کاهش یافته است.»

  به گفته این مسئول، در حال حاضر شرایط تغذیه در کشورمان به‌گونه‌ای است که هیچ نهاد یا دستگاهی نمی‌تواند ادعا و یا تضمین کند که مواد غذایی مورد استفاده مردم کاملا سالم است.

   او به ضرورت ایجاد رصدخانه پایش سلامت مواد غذایی هم اشاره کرد: «در حال حاضر ۳۰‌درصد مردم کشور دچار کم‌خونی هستند و ۷۰‌درصد با کمبود ویتامین D مواجهند؛ با این حال آمار مشکلی را از مردم حل نمی‌کند و باید به فکر حل اساسی مسأله امنیت غذایی باشیم. ١٠‌سال است که این آمارها را اعلام می‌کنیم اما اقدام اساسی در این زمینه انجام نگرفته است.»

  عضو هیأت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران با بیان این‌که کمبود ویتامین با تزریق این ویتامین حل نمی‌شود، تأکید کرد: «در بسیاری کشورهای اروپایی لبنیات بدون اضافه شدن ویتامین D اجازه ورود به بازار پیدا نمی‌کنند.»

  جعفریان با اشاره به ارایه قرص سولفات در مدارس دخترانه کشور اضافه کرد: «دختران ما به دلیل مشکلاتی که این قرص برای معده آنها به وجود می‌آورد، این قرص را استفاده نمی‌کنند و دور می‌ریزند؛ پس باید راه‌حل دیگری پیدا کنیم.»

  او در ادامه از تهیه و تدوین سند ملی تغذیه در کشور خبر داد: «این سند با همکاری چند سازمان به صورت جامع تهیه شده است.»
  -

   


تاريخ : جمعه ٥ شهریور ،۱۳٩٥ ساعت: ۳:٢٤ ‎ق.ظ ا نویسنده : مهسا زراعی ا نظرات ()
تگ ها : بیماری ، مجله ، پزشکی ، درمانی


امکانات وب